Buhalterio konsultacija

Buhalterinė apskaita – tai ūkinių operacijų ir įvykių, išreikštų pinigine veikla, fiksavimas, grupavimas  bei apibendrinimas ir procesas, būtinas kiekvienos įmonei, nepriklausomai nuo šios dydžio, juridinio asmens tipo ar veiklos krypties. Mokesčių deklaravimas ir mokėjimas, darbo užmokesčio apskaita, metinės pajamų deklaracijos, sąskaitų išrašymas ir apmokėjimas, finansinių ataskaitų parengimas ir pateikimas suinteresuotoms valstybinėmis institucijoms: tik maža apskaitos užduočių, kurias apima buhalterinės apskaitos sąvoka.

Savaime suprantama, jog, turint savo įmonę, vien teoriškai žinoti, kas tai – buhalterinė apskaita, nepakanka. Buhalterinė apskaita Kaune, žinoma, kaip ir kituose miestuose įsikūrusiose įmonėse turi būti tvarkoma remiantis buhalterinės apskaitos taisyklėmis ir kitais šią sritį reglamentuojančiais teisės aktais, vadovaujantis konkrečiais laiko terminais. Tvarkinga apskaita – ne tik formalumas, leidžiantis įgyvendinti būtinybę pranešti konkrečią informaciją apie įmonės finansinę būklę suinteresuotoms įstaigoms, laiku sumokėti teisingai apskaičiuotus mokesčius ar išvengti nuobaudų to nepadarius. Apskaitos duomenys ir jų analizė – svarbus įrankis, padedantis vadovams objektyviai įvertini savo verslo pelningumą bei priimti svarbius sprendimus, susijusius su veiklos procesų optimizavimu ir plėtra.

Apskaitos įmonė „Finorder“ – ne tik Jūsų kruopštus, punktualus, sąžiningas buhalteris, bet ir patyręs konsultantas finansų ir teisės klausimais, aktualiais smulkiam bei vidutiniam verslui.

Kada gali prireikti buhalterio paslaugų?

Buhalterinė apskaita Kaune ar bet kuriame kitame mieste veikiančioms įmonėms aktuali visą veiklos vykdymo laikotarpį. Tiesa, dalis verslininkų pasinaudoja įstatymiškai reglamentuojama galimybe kai kuriems juridinių asmenų tipams (pavyzdžiui, MB, IĮ, individuali veikla pagal pažymą/verslo liudijimą) apskaitą tvarkyti savarankiškai.  Kiti pasirenka etatinio buhalterio, kurio užmokestis skaičiuojamas pagal faktiškai išdirbtą darbo laiką, alternatyvą.

Tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai žmogus savarankiškai vykdantis verslo veiklą pamiršta apie kasmenesinius mokėjimus valstybinėms įmonėms. Tokiu atveju reikalingas skubus apleistos buhalterijos tvarkymas. Buhalterinių paslaugų, teikiamų specializuotų apskaitos bendrovių, poreikį paskatina įvairios priežastis. Viena dažniausių – įvertinimas, jog nuolat įmonėje dirbantis buhalteris, dėl nepastovios apskaitos darbų apimties, nėra finansiškai tikslingas sprendimas. Poreikių netenkinanti buhalterio kvalifikacija, aplaidžiai tvarkomas buhalterija ir su tuo susijusios pasekmės, įgūdžių bei laiko trūkumas buhalteriją tvarkyti savarankiškai: argumentai, taip pat paskatinantys kreiptis į profesionalius apskaitos specialistus.

Patikėję buhalterijos tvarkymą į „Finorder“ apskaitos profesionalų rankas, būsite tikri, jog gausite aukščiausios kokybės paslaugas už gerą kainą.

Teikiame buhalterines konsultacijas visoje Lietuvoje

Kodėl naudinga turėti buhalterį tame pačiame mieste?

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiame nuotoliniu būdu, tad mūsų klientai – įmonės iš visos Lietuvos. Tiesa, faktas, jog buhalteris yra tame pačiame mieste, taip pat turi savų privalumų.

·         Buhalterinių paslaugų teikimo sutartis su mumis pasirašoma atvykus į „Finorder“ biurą. Jei esame tame pačiame mieste, šis procesas bus dar greitesnis ir paprastesnis.

·         Greitesnis popierinių apskaitos dokumentų perdavimas Jūsų buhalteriją tvarkančiam specialistui.

·         Lengviau susitarti laiką dėl konsultacijos gyvai, kurios gali prireikti prieš pasirašant apskaitos paslaugų teikimo sutartį ar bendradarbiavimo eigoje.

Teikiame įvairias apskaitos paslaugas visoje Lietuvoje

Ką siūlome?

„Finorder“ teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos ir konsultacijos finansiniais bei teisiniais klausimais yra orientuotos į smulkųjį bei vidutinį verslą. 

·         Buhalterinė apskaita Kaune ir visoje Lietuvoje įvairių tipų juridiniams asmenims (UAB, MB, IĮ, VšĮ, individuali veikla pagal pažymą ar verslo liudijimą ir kita), tvarkoma atsižvelgiant į šių dydį, veiklos apimtį bei kitus individualius niuansus.

·         Pilnai tvarkoma buhalterija, pradedant pirminių dokumentų apdorojimu ir baigiant kliento atstovavimu valstybinėse institucijose arba dalinės apskaitos paslaugos (pavyzdžiui, darbo užmokesčio apskaita).

·         Kompleksinės buhalterinės apskaitos paslaugos, apimančios ne tik tinkamai ir laiku atliekamus apskaitos darbus, bet ir profesionalias finansines bei teisines konsultacijas, konsultacijas įmonės veiklos optimizavimo klausimais.

Mūsų įmonėje dirba patyrę, kompetentingi specialistai, nuolat atnaujinantys savo kvalifikaciją, tad klientas, patikėjęs savo įmonės apskaitos tvarkymą „Finorder“, gali būti tikras, jog darbai bus atlikti kokybiškai bei laiku. Teikiamų apskaitos paslaugų kokybę užtikrina įmonės viduje veikianti kelių lygių kontrolės sistema. „Finorder“ buhalterinės paslaugos apdraustos civilinės atsakomybės draudimu, kompensuosiančiu klientui žalą, patirtą dėl, tiesa, retai pasitaikančių, tačiau dėl žmogiškojo faktoriaus galimų klaidų apskaitoje. 

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Kas sudaro kainos pasiūlymą?

„Finorder“   tikslas – ne tik aukščiausia apskaitos paslaugų kokybė, bet ir konkurencinga kaina, atitinkanti konkrečios įmonės veiklos apimtį bei kitus individualius niuansus.

Klientas, žinoma, prieš tai pasikonsultavęs su mūsų specialistais, kuris sprendimas yra racionalesnis individualiu atveju, gali rinktis, užsisakyti fiksuotos arba kintančios kainos apskaitos paslaugas.  Pastovios kainos pasiūlymas apima ne tik tam tikros rūšies ir nustatytos apimties apskaitos darbus bei fiksuotus kaštus (pavyzdžiui, buhalterių darbo užmokestis, apskaitos programų licencija, patiriamus šiuos atliekant). Tais atvejais, kai apskaitos darbų kiekis nuolat kinta, rekomenduojamas fiksuotos kainos pasiūlymas.

Kviečiame nemokamai užpildyti užklausos formą ir sužinoti, kiek Jūsų įmonės buhalterinė apskaita kainuotų pas mus. Dažnu atveju „Finorder“ gali pasiūlyti aukščiausios kokybės apskaitos paslaugas, atitinkančias individualius Jūsų verslo poreikius, pigiau.

Dažniausiai užduodami klausimai apie buhalterių teikiamas konsultacijas

Ar buhalterio konsultacija padės tinkamai sutvarkyti įmonės arba veiklos apskaitą ir pateikti reikalingas  deklaracijas?

Jeigu norite, kad metinė pajamų deklaracija leistų išvengti klaidų ir pagreitintų darbą – visada siūlome kreiptis į specialistus, kurie ne tik atsako į klausimus susijusius su pajamų deklaravimu, tačiau ir sutvarko bei pateikia Sodrai ir VMI dokumentus už Jus.

Ar dirbant pagal individualios veiklos pažymą yra būtinas buhalteris?

Įstatymiškai – ne. Tačiau labai rekomenduojamas, kadangi jis gali padėti išvengti apskaitos vedimo klaidų, pagreitinti metinius deklaravimo darbus, paaiškinti apie galimas avansines įmokas Sodrai ir jų naudą bei t.t. 

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti