Buveinės adreso keitimas

Įmonės registracijos adresas yra privalomas visoms įmonės, nepriklausomai nuo juridinio asmens tipo (UAB, MB, IĮ VšĮ ir kita). Įprastai bendrovės registracijos adresas sutampa su adresu tų patalpų, kurioje ir yra vykdoma įmonės veikla. Tiesa, tai nėra būtina, tačiau svarbu žinoti, jog nurodytas buveinės adresas yra registruojamas tokių institucijų, kaip Valstybinė mokesčių inspekcija ar Sodra duomenų bazėje. Tais atvejais, kai patalpos, kuriose yra registruojama įmonė, priklauso ne steigėjui, yra būtina gauti rašytinį patalpų savininko sutikimą.

Buveinės adreso keitimas – procedūra, kuri, priėmus tokį sprendimą įmonės dalyvių (pavyzdžiui, akcininkų, dalininkų ir kita) susirinkimo metu, gali būti atliekama bet kurios rūšies juridiniam asmeniui.

Buveinės adreso keitimo procedūra priklauso nuo to, ar juridinio asmens adresas buvo pateiktas įmonės steigimo dokumentuose.

Jei įmonės registracijos adresas buvo nurodytas įmonės įstatuose bei kituose dokumentuose:

 • Visų pirma pakeičiami įmonės steigimo dokumentai, pakoreguojant reikiamą informaciją.
 • Pakeisti įmonės steigimo dokumentai turi būti patvirtinami notariškai.
 • Pakeisti ir notaro patvirtinti įmonės steigimo dokumentai yra pateikiami JAR.

Jei buveinės adresas  įmonės steigimo dokumentuose nurodytas nebuvo, šio keitimo procedūra yra paprastesnė: užtenka pateikti atitinkamos formos prašymą JAR.

Dokumentai, reikalingi keičiant įmonės buveinės adresą

 • Įmonės registracijos pažymėjimas.
 • Įmonės steigimo dokumentai.
 • Dokumentai, liudijantys apie įmonės direktoriaus paskyrimą.
 • Direktoriaus, atstovaujančio įmonę, asmens duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas).
 • Įmonės dalyvių (arba dalyvio, jei šis yra vienas) duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas).
 • Informacija, susijusi su nauju įmonės buveinė adresu (tikslus adresas, unikalus nekilnojamojo turto/registro įrašo numeris.
 • Patalpų savininko sutikimas užregistruoti jam nuosavybės teise priklausančiose patalpose įmonę (jei patalpų savininkas nėra įmonės steigėjas). Jei savininkas – fizinis asmuo, sutikimas turi būti patvirtintas notaro, jei juridinis – pasirašytas juridinio asmens vadovo bei patvirtintas įmonės antspaudu.
 • Dokumentai, patvirtinantys nuosavybės teises į patalpas, kurių adresu registruojama įmonė (jei patalpų savininkas yra įmonės steigėjas).
 • Kreditoriaus sutikimas (jei patalpos, kurių adresu registruojama įmonė, yra įkeistos).

Kada keičiamas buveinės adresas?

Buveinės adreso keitimas yra galimas dėl įvairių priežasčių. Vienos dažniausiai pasitaikančių – sprendimas persikelti į kitas patalpas, pasibaigusi patalpų nuomos sutartis ar įvykusios netesybos sutartyje.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Mes Jums padėsime!

Įmonės buveinės adreso keitimas – nesudėtinga procedūra. Tačiau, jei dėl didelio užimtumo atliekant savo tiesioginį darbą verslo  vystymo atžvilgiu bei noro viską atlikti greitai ir tinkamai, reikia profesionalios pagalbos, kreipkitės į mus – „Finorder“.

„Finorder“ – finansų apskaitos ir teisės paslaugų įmonė, bendradarbiaujanti su smulkiosiomis ir vidutinio dydžio bendrovėmis. Mes Jums galime padėti nepriklausomai nuo to, su kokiais iššūkiais susidūrėte kurdami ar vystydami savo verslą.

Platus teikiamų paslaugų asortimentas (įmonių registravimas, buveinės adreso keitimas, pilnas arba dalinis buhalterinės apskaitos tvarkymas, įmonių pertvarkymas, įstatinio kapitalo didinimas/mažinimas, profesionalios konsultacijos aktualiais finansiniais ir teisiniais klausimas ir kita) bei prieinamumas (daugelis paslaugų yra teikiamos nuotoliniu būdu), darbuotojų profesionalumas bei patraukli paslaugų kaina: pagrindinės priežastys, dėl kurių klientai mus vertina ir noriai užmezga ilgalaikius bendradarbiavimo ryšius. 

Dažniausiai užduodami klausimai apie buveinės adreso keitimą

Ar įmonės buveinės adresas gali būti keičiamas nuotoliniu būdu?

Taip, mes dirbame visoje Lietuvoje, kadangi teikiame paslaugas nuotoliniu būdu. Tai padeda mūsų klientams sutaupyti daug laiko ir rinktis specialistus nepriklausomai nuo jų darbo vietos.

Kiek kainuoja įmonės adreso keitimo paslaugos?

Mūsų teikiamos įmonės buveinės adreso keitimo paslaugos kainos kinta priklausomai nuo kelių veiksnių. Susisiekite, užduosime Jums kelis klausimus ir galėsime tiksliai atsakyti – kokia bus paslaugos kaina.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti