Buhalterinės paslaugos (apskaita)

Turinys

Buhalterinės paslaugos reikalingos norint užtikrinti verslo efektyvią veiklą. Apskaita – pagrindinis informacijos šaltinis tiek stebint esamą, tiek planuojant būsimą įmonės veiklą. Jei įsivaizduotume įmonę kaip gyvą organizmą, buhalterinė apskaita yra ta grandis, kuri užtikrina visų jo gyvybinių funkcijų tinkamą veikimą. O tinkamas veikimas – tai teisingai ir savalaikiai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimai, išrašytos ar apmokėtos sąskaitos, suformuotos ir pateiktos finansinės ataskaitos bei deklaracijos, apskaitytas ilgalaikis ir trumpalaikis turtas.

Buhalterinę apskaitą galima vadinti įrankiu įmonės būklei stebėti, ir, remiantis surinktais duomenimis, priimti sprendimus, leidžiančius sėkmingai plėtoti veiklą. Todėl atliekant apskaitą ypatingai svarbu ne tik laiku, preciziškai, be klaidų atlikti visas užduotis, bet ir turėti aukštą kompetenciją, tinkamus gebėjimus duomenims analizuoti.

Kiekvienas vadovas suinteresuotas, kad šią sritį tvarkytų ekspertai. Tad vienas iš sprendimų – samdyti apskaitos tvarkymo paslaugas teikiančią įmonę.

Patikėkite darbus Finorder komandai, o visos buhalterinės paslaugos bus atliktos nepriekaištingai bei profesionaliai. Esame pasirengę užtikrinti puikų jūsų įmonės apskaitos tvarkymą. Dirbame tiksliai, patikimai, garantuojame konfidencialumą. Kiekvienai situacijai gebame pasiūlyti įvairių verslo valdymo ir apskaitos tvarkymo sprendimų. Pasirinkdami mūsų buhalterinės apskaitos įmonę, jūs renkatės saugumą ir finansinę naudą.

Buhalterinės paslaugos – privalumai renkantis:

  • Pigiau nei samdoma buhalterė. Pasitelkus buhalterinę apskaitą vesti specializuotą įmonę, o ne samdomą darbuotoją, dažnai sutaupoma lėšų. Rasti patikimą specialistą prireikia ne tik laiko sąnaudų atrankoms vykdyti – išties gero  kvalifikuoto darbuotojo atlyginimas, nepamirštant darbdavio mokesčių, sudaro tikrai nemenką sumą. Su buhalterines paslaugas teikiančia įmone sutarta fiksuota suma neretai būna gerokai mažesnė. Svarbu ir tai, kad mokėjimai būna susieti su konkrečiomis darbo apimtimis. Sumažėjus darbo, sumažinama ir mokama suma apskaitos įmonei.
  • Nereikia skirti darbo vietos buhalteriui. Darbo vietos įrengimo ir išlaikymo kaštai yra ta piniginė suma, kurią garantuotai sutaupote. O preciziškai viską įvertinus, ji susidaro išties solidi. Nereikia skirti lėšų kompiuterio bei kompiuterinės įrangos pirkimui, aptarnavimui ir atnaujinimui. Neprireiks nei darbo stalo, nei kitų priemonių kuriomis įprastai aprūpinamas darbuotojas. Kursų ir mokymų, be kurių neapsieina nei vienas buhalteris, išlaidas galėsite nukreipti kad ir pardavimo komandos kvalifikacijos kėlimui.
  • Darbai visuomet atliekami laiku. Sudarę sutartį su buhalterijos paslaugos įmone ne tik išspręsite finansų taupymo užduotį. Visada būsite ramūs, jog teikiamos buhalterių paslaugos bus atliktos tiksliai ir laiku, kuo kartais negalite būti tikri, samdydamas buhalterį. Ir tai nebūtinai dėl nesėkmingai atrinkto darbuotojo aplaidumo. Tiesiog buhalterinė įmonė neina atostogų, nedarbingumo pažymėjimų, neišeina auginti vaikų ir nepalieka darbovietės. Jūsų rūpesčiu netaps buhalterijos darbuotojų darbo organizavimas ir rizikų valdymas. Buhalterinės apskaitos įmonė už tikslų darbą atsako savo reputacija, sutartiniais įsipareigojimais ir civiliniame kodekse įtvirtintomis nuostatomis. Užtikrintas solidus garantijų paketas ir jokių samdomo buhalterio kontrolės rūpesčių.

Buhalterinių paslaugų kaina

Buhalterinių paslaugų įkainiai yra fiksuoti. Įkainiai taip pat gali būti apkaičiuojami kiekvieną mėnesį pagal sutartus atskirų dokumentų apdorojimo, darbuotojų apskaitos, deklaracijų pateikimus. Kainos nustatomos taip, kad klientui būtų visiškai aišku kiek kada ir už ką mokama. Kainų sistema yra lanksti ir pritaikoma prie verslo apimčių. Sumažėjus darbų kiekiui, tai suteikia galimybę už apskaitą mokėti pigiau be jokių atskirų derybų.

Paslaugų kaina didžiąją dalimi priklauso nuo to, kokios konkrečiai paslaugų rūšys jums reikalingos. Ar bus tvarkomi pirminiai dokumentai (sąskaitų faktūrų, kasos dokumentų, avansinių apyskaitų, banko ir kitų dokumentų formos rengiamos, registruojamos ir talpinamos į apskaitos sistemą), ar darbo užmokesčio skaičiavimas ir personalo apskaita, ilgalaikio turto dokumentavimas.


FINORDER-1 – PRADEDANTIEMS (NE PVM MOKĖTOJAMS)FINORDER-2 – AUGANTIEMS (PVM MOKĖTOJAMS)FINORDER-3 – DIDELIEMS VERSLAMS
Buhalterio paslaugos kaina nuo 69,- EurBuhalterio paslaugos kaina nuo 129,- EurBuhalterio paslaugos kaina nuo 299,- Eur
DAUGIAU INFORMACIJOSDAUGIAU INFORMACIJOS DAUGIAU INFORMACIJOS
+370 606 77 336+370 606 77 336+370 606 77 336
Pateikti užklausą Pateikti užklausą Pateikti užklausą

Suderinus paslaugų paketą (pavydžiui pasirinkus apskaitą „augantiems”, kainai įtakos turi ir tai, kokia apimti buhalterinės paslaugos bus teikiamos. Pavyzdžiui, jei pasirinkta paslauga yra darbuotojų atlyginimų skaičiavimas, tuomet kaina priklausys nuo darbuotojų skaičiaus. Apskaičiuoti kiekvieno darbuotojo atlyginimą reikia ir teisės aktų išmanymo, ir laiko. Turi būti įvertintos visos griežtos taisyklės reglamentuojančios darbo užmokestį. Natūralu, kad tai atsispindi ir kainoje. Kitas pavyzdys – sąskaitų faktūrų išrašymas. Ženkliai skiriasi darbo laiko sąnaudos reikalingos išrašyti keletą ar keliasdešimt sąskaitų.

Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo daugelio dedamųjų. Reikšmės gali turėti ir bendrovės veiklos specifika ar bendradarbiavimo sutarties trukmė. Kiek kainuoja būtent jums reikalingos buhalterio paslaugos, pasakys tik apskaitos įmonės specialistas, nuodugniai aptaręs jūsų poreikius individualios konsultacijos metu. Jis paaiškins kainodaros sistemą, patars kokias buhalterijos paslaugas verta įtraukti į pastovų mokestį, o kurioms geriau pasitelkti išskirtą skaičiavimą pagal suderintus įkainius.

buhalterinės paslaugos
buhalterinės apskaitos paslaugos
buhalterinės apskaitos paslaugos

Kokios buhalterinės apskaitos paslaugos siūlomos mūsų įmonėje?

Turėdami kvalifikuotus apskaitos specialistus ir naudodami modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą, mes siūlome kokybiškas pilnas ar dalines apskaitos tvarkymo paslaugas.

Buhalterinę apskaitą įmonėms teikiame nustačius poreikius. Siūlomos buhalterinės ir mokesčių apskaitos paslaugos apima nuo pirminių dokumentų ruošimų ir kontrolės iki finansinių ataskaitų, deklaracijų ruošimo valstybinėms institucijoms bei atstovavimas jose. Paslaugas teikiame tiek, bendrovėms įsikūrusioms Vilniuje, Kaune, tiek visoje Lietuvoje.

Įmonėms, kurioms operatyvi apskaitos informacija yra ypač aktuali, siūlome naudotis galimybe nuotoliniu būdu internetu jungtis prie savo buhalterinės apskaitos duomenų bazės. Prisijungus prie savo įmonės duomenų bazės Jūs galėsite atlikti prekių pajamavimą, prekių ar paslaugų pardavimus, peržiūrėti ir spausdinti visas sąskaitas bei ataskaitas.

Taip pat galima nutolusios darbo vietos paslauga, kai mūsų darbuotojas, prisijungęs prie Jūsų įmonės tinklo, gali efektyviai pasinaudoti ten esančia informacija, reikalinga buhalterinės apskaitos vedimui ar apskaitą tvarkyti jūsų buhalterinėje programoje.

Tvarkome viešosios įstaigos (všį) apskaitos dokumentus, vedame buhalteriją individualioje įmonėje (iį).  Mūsų klientais gali būti tiek uždaroji akcinė bendrovė (uab), tiek mažoji bendrija (mb).

Buhalterinę apskaitą teikiančios įmonės konsultacijos ir pagalba pravers dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ar pagal verslo liudijimą.

Taip pat teikiame kompleksines buhalterio paslaugas. Galime pasirūpinti ir jūsų įmonės apskaitos politika, ir finansinėmis ataskaitomis bei teikti konsultacijas teisiniais apskaitos tvarkymo klausimais. Susisiekite su mūsų komanda kontaktų skiltyje pateiktu telefonu ar elektroniniu paštu. Kvalifikuotas specialistas suteiks visą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, padės išsiaiškinti jūsų poreikius ir pateiks bendradarbiavimo pasiūlymą.

Kodėl verta kreiptis į mus dėl buhalterinių apskaitos paslaugų?

Patirtis yra mūsų privalumas. Šiame versle dirbame daugiau nei 10 metų ir neabejotinai esame ne tik paslaugų teikėjai bet ir patikimi partneriai. Gilinamės į kiekvieno kliento individualius poreikius ir gebame sukurti ilgalaikius ryšius. Mumis pasitiki elektroninės prekybos bei IT sektoriaus firmos, dizaino ir statybos, bei įvairias paslaugas teikiančios bendrovės, ilgametę patirtį turinčios gamybos įmonės. Taip pat didžiuojamės bendradarbiavimu su Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija, kurios nariais esame.

Mūsų komanda – tai aukštos kvalifikacijos didelę patirtį turintys specialistai įvairiose apskaitos srityse. Savo patirtį, įgytą dirbant su įvairaus profilio klientų įmonėmis, mūsų darbuotojai gilina seminaruose ir mokymuose. O turėdami galimybę nuolat diskutuoti su kolegomis profesionalais, dažnai randa išties genialių sprendimų visose situacijose. Todėl mažesni apskaitos kaštai ir išlaidų mažinimas – tik dalis mūsų teikiamų naudų klientui. Mes pasiūlysime kelis kartus daugiau verslo valdymo ir apskaitos tvarkymo sprendimų.

Kokybiškas ir savalaikes paslaugas apibrėžiame paslaugų teikimo sutartimi, kuri yra neįpareigojanti klientui. Pasikeitus esamiems poreikiams ar verslo situacijai, jūsų nesaistys apsunkinančios ir painios sutarties nuostatos. Numatytas lengvas ir palankus užsakovui sutarties nutraukimas. Pasibaigus sutarčiai, mūsų įsipareigojimai ir atsakomybė už sutartiniu laikotarpiu teiktas buhalterines paslaugas išlieka. Klientų lojalumą užsitikriname savo profesionaliu darbu ir įgytu pasitikėjimu.

Buhalterinės apskaitos paslaugos yra apdraustos. Mūsų garantijas Jums užtikrina ne tik Lietuvos Respublikos įstatymas, bet ir buhalterinių paslaugų bendradarbiavimo sutartis. Įmonės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. Todėl visą dėmesį ir energiją galime skirti tiesioginiams darbams ir svarbiems sprendimams, nesibaimindami dėl nenumatytų atvejų. O mūsų klientams suteikiame papildomo saugumo.

Dažniausiai užduodami klausimai apie buhalterio paslaugas

Ar buhalterinės paslaugos reikalingos tik juridiniams asmenims?

Ne. Labai rekomenduojama buhalterinės apskaitos darbus palikti specialistams ir tokiu atveju, jeigu verčiatės individualia veikla pagal pažymą arba dirbate su verslo liudijimu, ypač jeigu esate registruotas PVM mokėtojas.

Ar dėl buhalterinių paslaugų gali kreiptis ir ne PVM mokėtojai?

Tikrai taip. Mes teikiame buhalterinę apskaitą ir fiziniams asmenims, kurie verčiasi veikla, ir juridiniams asmenims, kurie yra PVM mokėtojai arba jais nėra.

Buhalterinė apskaita Vilniuje

Užklausa

Skambinti
Parašyti