Buhalterinės apskaitos paslaugos

Buhalterinė apskaita – pagrindinis informacijos šaltinis tiek stebint esamą, tiek planuojant būsimą įmonės veiklą. Jei įsivaizduotume įmonę kaip gyvą organizmą, buhalterinė apskaita yra ta grandis, kuri užtikrina visų jo gyvybinių funkcijų tinkamą veikimą. O tinkamas veikimas – tai teisingai ir savalaikiai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimai, išrašytos ar apmokėtos sąskaitos, suformuotos ir pateiktos finansinės ataskaitos bei deklaracijos, apskaitytas ilgalaikis ir trumpalaikis turtas.

Buhalterinė apskaita yra galingas įrankis įmonės būklei stebėti, ir, remiantis surinktais duomenimis, priimti sprendimus, leidžiančius sėkmingai plėtoti veiklą. Todėl atliekant apskaitą ypatingai svarbu ne tik laiku, preciziškai, be klaidų atlikti visas užduotis, bet ir turėti aukštą kompetenciją, tinkamus gebėjimus duomenims analizuoti.

Kiekvienas vadovas suinteresuotas, kad šią sritį tvarkytų ekspertai. Tad vienas iš sprendimų – samdyti apskaitos tvarkymo paslaugas teikiančią įmonę.

Finorder apskaitos specialistų komanda daugiau nei dešimt metų palaiko nepriekaištingą specializuotų buhalterinių paslaugų įmonės reputaciją. Esame pasirengę užtikrinti puikų jūsų įmonės apskaitos tvarkymą. Dirbame tiksliai, patikimai, garantuojame konfidencialumą. Kiekvienai situacijai gebame pasiūlyti įvairių verslo valdymo ir apskaitos tvarkymo sprendimų. Pasirinkdami mūsų buhalterinės apskaitos įmonę, jūs renkatės saugumą ir finansinę naudą.

Buhalterines paslaugas teikiančių įmonių privalumai:

  • Pigiau nei samdoma buhalterė. Buhalterinei apskaitai vesti pasitelkiant specializuotą įmonę, o ne samdomą darbuotoją, dažnai sutaupoma lėšų. Rasti patikimą specialistą prireikia ne tik laiko sąnaudų atrankoms vykdyti – išties gero  kvalifikuoto darbuotojo atlyginimas, nepamirštant darbdavio mokesčių, sudaro tikrai nemenką sumą. Su buhalterines paslaugas teikiančia įmone sutarta fiksuota suma neretai būna gerokai mažesnė. Svarbu ir tai, kad mokėjimai būna susieti su konkrečiomis darbo apimtimis. Sumažėjus darbo, sumažinama ir mokama suma apskaitos įmonei.
  • Nereikia skirti darbo vietos buhalteriui. Darbo vietos įrengimo ir išlaikymo kaštai yra ta piniginė suma, kurią garantuotai sutaupote. O preciziškai viską įvertinus, ji susidaro išties solidi. Nereikia skirti lėšų kompiuterio bei kompiuterinės įrangos pirkimui, aptarnavimui ir atnaujinimui. Neprireiks nei darbo stalo, nei kitų priemonių kuriomis įprastai aprūpinamas darbuotojas. Kursų ir mokymų, be kurių neapsieina nei vienas buhalteris, išlaidas galėsite nukreipti kad ir pardavimo komandos kvalifikacijos kėlimui.
  • Darbai visuomet atliekami laiku. Sudarę sutartį su buhalterinės apskaitos įmone ne tik išspręsite finansų taupymo užduotį. Visada būsite ramūs, jog buhalterinės paslaugos bus atliktos tiksliai ir laiku, kuo kartais negalite būti tikri, samdydamas buhalterį. Ir tai nebūtinai dėl nesėkmingai atrinkto darbuotojo aplaidumo. Tiesiog buhalterinė įmonė neina atostogų, nedarbingumo pažymėjimų, neišeina auginti vaikų ir nepalieka darbovietės. Jūsų rūpesčiu netaps buhalterijos darbuotojų darbo organizavimas ir rizikų valdymas. Buhalterinės apskaitos įmonė už tikslų darbą atsako savo reputacija, sutartiniais įsipareigojimais ir civiliniame kodekse įtvirtintomis nuostatomis. Užtikrintas solidus garantijų paketas ir jokių samdomo buhalterio kontrolės rūpesčių.

Buhalterinių paslaugų kaina

Kaina priklauso nuo buhalterinių paslaugų įkainių (fiksuoti) arba gali būti apkaičiuojama kiekvieną mėnesį pagal sutartus atskirų dokumentų apdorojimo, darbuotojų apskaitos, deklaracijų pateikimo ir kitus suderintus sutartimi įkainius. Kainos nustatomos taip, kad klientui būtų visiškai aišku kiek kada ir už ką mokama. Kainų sistema yra lanksti ir pritaikoma prie verslo apimčių. Sumažėjus darbų kiekiui, tai suteikia galimybę už paslaugas mokėti pigiau be jokių atskirų derybų.

Paslaugų kaina didžiąją dalimi priklauso nuo to, kokios konkrečiai paslaugų rūšys jums reikalingos. Ar bus tvarkomi pirminiai dokumentai (sąskaitų faktūrų, kasos dokumentų, avansinių apyskaitų, banko ir kitų dokumentų formos rengiamos, registruojamos ir talpinamos į apskaitos sistemą), ar darbo užmokesčio skaičiavimas ir personalo apskaita, ilgalaikio turto dokumentavimas.


FINORDER-1 – PRADEDANTIEMS (NE PVM MOKĖTOJAMS)FINORDER-2 – AUGANTIEMS (PVM MOKĖTOJAMS)FINORDER-3 – DIDELIEMS VERSLAMS
Mūsų paslaugų kaina nuo 69,- EurMūsų paslaugų kaina nuo 129,- EurMūsų paslaugų kaina nuo 299,- Eur
DAUGIAU INFORMACIJOSDAUGIAU INFORMACIJOS DAUGIAU INFORMACIJOS
+370 606 77 336+370 606 77 336+370 606 77 336
Pateikti užklausą Pateikti užklausą Pateikti užklausą

Suderinus paslaugų paketą, kainai įtakos turi ir tai, kokia apimti buhalterinės paslaugos bus teikiamos. Pavyzdžiui, jei pasirinkta paslauga yra darbuotojų atlyginimų skaičiavimas, tuomet kaina priklausys nuo darbuotojų skaičiaus. Apskaičiuoti kiekvieno darbuotojo atlyginimą reikia ir teisės aktų išmanymo, ir laiko. Turi būti įvertintos visos griežtos taisyklės reglamentuojančios darbo užmokestį. Natūralu, kad tai atsispindi ir kainoje. Kitas pavyzdys – sąskaitų faktūrų išrašymas. Ženkliai skiriasi darbo laiko sąnaudos reikalingos išrašyti keletą ar keliasdešimt sąskaitų.

Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo daugelio dedamųjų. Reikšmės gali turėti ir bendrovės veiklos specifika ar bendradarbiavimo sutarties trukmė. Kiek kainuoja būtent jums reikalingos buhalterinės paslaugos, pasakys tik apskaitos įmonės specialistas, nuodugniai aptaręs jūsų poreikius individualios konsultacijos metu. Jis paaiškins kainodaros sistemą, patars kokias paslaugas verta įtraukti į pastovų mokestį, o kurioms geriau pasitelkti išskirtą skaičiavimą pagal suderintus įkainius.

Kokias buhalterines paslaugas mes siūlome?

Turėdami kvalifikuotus apskaitos specialistus ir naudodami modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą, mes siūlome kokybiškas pilnas ar dalines apskaitos tvarkymo paslaugas.

Įmonė klientams teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas pagal kiekvieno kliento poreikius. Siūlomos buhalterinės ir mokesčių apskaitos paslaugos apima nuo pirminių dokumentų ruošimų ir kontrolės iki finansinių ataskaitų, deklaracijų ruošimo valstybinėms institucijoms bei atstovavimas jose. Paslaugas teikiame tiek, bendrovėms įsikūrusioms Vilniuje, Kaune, tiek visoje Lietuvoje.

Įmonėms, kurioms operatyvi apskaitos informacija yra ypač aktuali, siūlome naudotis galimybe nuotoliniu būdu internetu jungtis prie savo buhalterinės apskaitos duomenų bazės. Prisijungus prie savo įmonės duomenų bazės Jūs galėsite atlikti prekių pajamavimą, prekių ar paslaugų pardavimus, peržiūrėti ir spausdinti visas sąskaitas bei ataskaitas.

Taip pat galima nutolusios darbo vietos paslauga, kai mūsų darbuotojas, prisijungęs prie Jūsų įmonės tinklo, gali efektyviai pasinaudoti ten esančia informacija, reikalinga buhalterinės apskaitos vedimui ar apskaitą tvarkyti jūsų buhalterinėje programoje.

Tvarkome viešosios įstaigos (všį) apskaitos dokumentus, vedame buhalteriją individualioje įmonėje (iį).  Mūsų klientais gali būti tiek uždaroji akcinė bendrovė (uab), tiek mažoji bendrija (mb).

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios įmonės konsultacijos ir pagalba pravers dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ar pagal verslo liudijimą.

Teikiame kompleksines buhalterines paslaugas. Galime pasirūpinti ir jūsų įmonės apskaitos politika, ir finansinėmis ataskaitomis bei teikti konsultacijas teisiniais apskaitos tvarkymo klausimais. Susisiekite su mūsų komanda kontaktų skiltyje pateiktu telefonu ar elektroniniu paštu. Kvalifikuotas specialistas suteiks visą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, padės išsiaiškinti jūsų poreikius ir pateiks bendradarbiavimo pasiūlymą.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Kodėl verta kreiptis į mus dėl buhalterinių apskaitos paslaugų?

Patirtis yra mūsų privalumas. Šiame versle dirbame daugiau nei 10 metų ir neabejotinai esame ne tik paslaugų teikėjai bet ir patikimi partneriai. Gilinamės į kiekvieno kliento individualius poreikius ir gebame sukurti ilgalaikius ryšius. Mumis pasitiki elektroninės prekybos bei IT sektoriaus firmos, dizaino ir statybos, bei įvairias paslaugas teikiančios bendrovės, ilgametę patirtį turinčios gamybos įmonės. Taip pat didžiuojamės bendradarbiavimu su Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija, kurios nariais esame.

Mūsų komanda – tai aukštos kvalifikacijos didelę patirtį turintys specialistai įvairiose apskaitos srityse. Savo patirtį, įgytą dirbant su įvairaus profilio klientų įmonėmis, mūsų darbuotojai gilina seminaruose ir mokymuose. O turėdami galimybę nuolat diskutuoti su kolegomis profesionalais, dažnai randa išties genialių sprendimų visose situacijose. Todėl mažesni apskaitos kaštai ir išlaidų mažinimas – tik dalis mūsų teikiamų naudų klientui. Mes pasiūlysime kelis kartus daugiau verslo valdymo ir apskaitos tvarkymo sprendimų.

Kokybiškas ir savalaikes paslaugas apibrėžiame paslaugų teikimo sutartimi, kuri yra neįpareigojanti klientui. Pasikeitus esamiems poreikiams ar verslo situacijai, jūsų nesaistys apsunkinančios ir painios sutarties nuostatos. Numatytas lengvas ir palankus užsakovui sutarties nutraukimas. Pasibaigus sutarčiai, mūsų įsipareigojimai ir atsakomybė už sutartiniu laikotarpiu teiktas buhalterines paslaugas išlieka. Klientų lojalumą užsitikriname savo profesionaliu darbu ir įgytu pasitikėjimu.

Buhalterinės apskaitos tvarkymas yra apdraustas. Mūsų garantijas Jums užtikrina ne tik Lietuvos Respublikos įstatymas, bet ir buhalterinių paslaugų bendradarbiavimo sutartis. Įmonės veikla yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu. Todėl visą dėmesį ir energiją galime skirti tiesioginiams darbams ir svarbiems sprendimams, nesibaimindami dėl nenumatytų atvejų. O mūsų klientams suteikiame papildomo saugumo.

Teikiame buhalterines paslaugas visoje Lietuvoje

Kada yra tinkamiausias laikas kreiptis į buhalterines paslaugas teikiančią įmonę?

Buhalterinės apskaitos vedimas – aukštos kompetencijos ir didelės atsakomybės reikalaujantis darbas. Tai ne tik tikslus ir savalaikis dokumentų parengimas, ne tik plikos finansinės ataskaitos ar PVM sąskaitos faktūros. Tai – protingas mokesčių taupymas, nuolatinės galimybių mažinti išlaidas paieškos. Buhalterinė apskaita – tai galimybė per finansus stebėti ir daryti įtaką įmonės bei jos filialų veiklai, tuo garantuojant verslo sėkmę.

Be abejonės, daugelis šio darbo sričių reikalauja visiško konfidencialumo. Užtikrinti samdomų darbuotojų atsakomybę už duomenų apsaugą konfidencialumo sutartimi labai sudėtinga. Aukštos reputacijos buhalterinių paslaugų įmonė gali pasiūlyti savo darbą išmanančių buhalterių komandą, kuri neabejotinai geba atrasti daugiau ir palankesnių sprendimų. Bendradarbiavimo sutartyje lengva nustatyti realiai veikiančius konfidencialumo saugiklius.

Todėl bet kurios bendrovės direktorius, norintis verslą auginančios, kompetentingos, saugios ir už savo darbą visiškai atsakančios buhalterių komandos, į buhalterines paslaugas teikiančią įmonę turėtų kreiptis jau dabar. Esame tikri, kad išklausę jūsų lūkesčius, pateiksime pasiūlymą, pagrįsta ne vien žodžiai, bet ir pinigais išreikšta nauda.

Puikus laikas kreiptis į buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, jei tik pradedate savo verslą. Tikėtina, kad veiklos pradžioje darbų apimtys nėra labai didelės. Todėl pirmas uždavinys, kurį išspręsite pasitelkdami apskaitos paslaugų teikėjus, – išvengsite nereikalingų išlaidų. Buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo darbų apimties. Ir verslo pradžioje samdyti įmonę yra ženkliai pigiau, nei mokėti atlyginimą buhalteriui. Be to, tokį kvalifikacijos ir patirties bagažą turinti specialistą, kurį deleguos apskaitos įmonė, būtų išties sunku surasti darbo rinkoje.

Jei įmonė nedidelė ir apskaitos darbus galima atlikti per keletą dienų, pats metas kreiptis į bendrovę užsiimančia buhalterine apskaita.  Kai apskaitos apimtys mažos, buhalteris neturi pilno apkrovimo. Nė vienas samdomas buhalterijos darbuotojas nebus patenkintas, jei bandysite optimizuoti jo darbo laiką ar atlyginimą. Jei esate mažosios bendrijos (mb)  vadovas ar narys, apskaitos dokumentus galite rizikuoti tvarkyti pats. Nes, priešingai nei UAB, buhalterio MB samdyti neprivalo. Tačiau visais kitais atvejais MB buhalterija praktiškai nesiskiria nuo UAB, todėl reikalauja daug specifinių žinių ir patirties. Sudarius sutartį su buhalterinės apskaitos įmone, galėsite susitelkti į savo tiesioginį darbą, išvengsite klaidų apskaitoje, finansinės ataskaitos bus parengtos teisingai ir laiku, mokesčiai apskaičiuoti tiksliai ir kaip galima optimalesni.

O jei samdomas buhalteris mažai kvalifikuotas ir neišmano kaip vesti firmos buhalteriją? Jei vadovas pastebi, kad finansinės ataskaitos pateikiamos pavėluotai, o valstybinių institucijų atstovai nepaliauja skambinti dėl klaidų deklaracijose? Tuomet į buhalterinės apskaitos įmonę turėjote kreiptis… vakar. Neteisingas buhalterinės apskaitos vedimas kelia ne tik finansinių grėsmių įmonei ar jos vadovui. Tokiu atveju reikia nedelsti. Ilgametę patirtį turinčios apskaitos įmonės darbuotojai tikrai žinos kaip jums padėti.

Dažniausiai užduodami klausimai apie buhalterines apskaitos paslaugas

Ar buhalterinės paslaugos reikalingos tik juridiniams asmenims?

Ne. Labai rekomenduojama buhalterinės apskaitos darbus palikti specialistams ir tokiu atveju, jeigu verčiatės individualia veikla pagal pažymą arba dirbate su verslo liudijimu, ypač jeigu esate PVM mokėtojas.

Ar dėl buhalterinių paslaugų gali kreiptis ir ne PVM mokėtojai?

Tikrai taip. Mes teikiame paslaugas ir fiziniams asmenims, kurie verčiasi veikla, ir juridiniams asmenims, kurie yra PVM mokėtojai arba jais nėra.

Išsiųsti užklausą