Virtualus biuras

Yra nemažai veiklos sričių, kuriose tiek įmonės vadovas, tiek ir darbuotojai gali sėkmingai dirbti iš namų ar kitos patogios vietos, o fizinės biuro patalpos tiesioginių funkcijų atlikimui nėra būtinos. Tokiu atveju biurai, kurių išlaikymas, kaip žinia, yra susijęs su papildomomis išlaidomis (nuoma, komunaliniai mokesčiai, patalpos, įrengimas, darbuotojų atlyginimas), atlieka labiau reprezentacinę, nei realiai būtiną funkciją.

Norintiems racionaliai naudoti įmonės lėšas bei turėti garantiją, jog visi administraciniai darbai bus atlikti tinkamai bei lauku, bene patraukliausia išeitis – virtualus biuras. Tai – paslauga, apimanti korespondencijos tvarkymą, dokumentų rengimą, verslo susitikimų su klientais ar partneriais derinimą bei kitus administracinius darbus, kuriuos įprastai atlieka įmonės administratorė. Tad virtualus biuras – tai savotiškos virtualios Jūsų įmonės biuro paslaugos, kurioje darbuojasi profesionali, atsakinga ir punktuali administratorė.

Jei ir Jūsų verslui aktuali ši paslauga, kviečiame užpildyti „Finorder“ interneto svetainėje esančią užklausos formą. Gausite atsakymus į visus aktualius klausimus bei sužinosite, kokia konkreti virtualaus biuro paslaugos kaina Jūsų atveju. Nusprendus pasinaudoti virtualaus biuro paslauga, tereikės pasirašyti sutartį bei sudaryti įgaliojimą, leidžiantį atsiimti Jūsų įmonės vardu gaunamą korespondenciją.

Kokias paslaugas teikiame?

„Finorder“ teikiamos virtualaus biuro paslaugos apima:

  • reikiamų dokumentų (sutartys, pažymos ir kita) parengimas;
  • korespondencijos (elektroninės ir popierinės) ir sąskaitų priėmimas bei persiuntimas;
  • verslo susitikimų su klientais bei partneriais organizavimas;
  • verslo kelionių organizavimas (bilietų užsakymas, viešbučio numerio rezervacija ir panašiai).

Priklausomai nuo susitarimo su klientu, gali būti teikiamos ir kitos, administracinio pobūdžio individualiai aktualios paslaugos, apmokestinamos papildomai. 

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Kodėl verta rinktis mus?

„Finorder“ – finansų ir teisinių paslaugų ekspertai, dirbantys tam, jog Jūsų verslas klostytųsi kiek įmanoma sklandžiau. Mūsų teikiamų paslaugų asortimentas apima daugelį iššūkių, su kuriais susiduria smulkiosios bei vidutinio dydžio įmonės įvairiais savo veiklos etapais. Negalite apsispręsti, kokio teisinio tipo juridinį asmenį steigti? Suteiksime profesionalią konsultaciją bei sutvarkysime visus dokumentus, susijusius su įmonių steigimu. Pasikeitus situacijai versle, aktualia paslauga tampa įmonių pertvarkymas? Padėsime viską atlikti sklandžiai ir greitai. Kaip ir kiekvienai įmonei aktuali tvarkinga buhalterinė apskaita? Patikėkite tai mums!

Esame už ilgalaikį, įvairiapusį bendradarbiavimą, tad virtualaus biuro paslauga gali būti derinama su kitomis „Finorder“ teikiamomis paslaugomis, pavyzdžiui, buhalterinės apskaitos tvarkymu. Aišku, klientui pageidaujant, gali būti sudaroma sutartis ir tik dėl šios paslaugos atlikimo.

Nesvarbu, apie kokią paslaugą kalbama, mūsų kolektyvo užduotis – viską atlikti kokybiškai, kiek įmanoma greitai bei atsižvelgiant į individualiai išreikštus kliento pageidavimus. Vienas dažniausių – paslaugų prieinamumas, atsietas nuo konkrečios vietos, tad daugelis paslaugų yra teikiamos  nuotoliniu būdu, o iškilę klausimai sprendžiami telefonu ar naudojantis internetu.

Mūsų taikoma kainodara yra aiški ir lanksti: visada ieškome galimybių klientui aktualią paslaugą pasiūlyti pigiau. Virtualaus biuro paslaugos kaina – tik nuo 49 Eur per mėnesį! 

Dažniausiai užduodami klausimai apie virtualaus biuro paslaugą

Ar virtualus biuras tinka tik didelei įmonei?

Tikrai ne. Nesvarbu, koks yra Jūsų įmonės dydis – tinkamai sutvarkyti dokumentai yra labai svarbus darbas, kuris turi būti atliktas laiku. Virtualus biuras yra pagalba bet kokio tipo juridiniam asmeniui ir bet kokio dydžio įmonei.

Kiek kainuoja virtualaus biuro paslauga?

Virtualaus biuro paslaugos kaina yra nuo 49 eurų per mėnesį. Kitos, klientui reikalingos administracinio pobūdžio individualiai aktualios paslaugos, yra apmokestinamos papildomai.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti