Įmonių pardavimas

Naujos įmonės kūrimas užregistruojant šią Juridinių asmenų registre (JAR) – būdas pradėti savo verslą. Net ir patikint šios paslaugos atlikimą specializuotoms įmonėms, reikia šiek tiek palaukti, kol bus atlikti visi reikiami steigimo darbai ir juridinis asmuo bus įregistruotas. Įmonės pardavimas – dar viena galima alternatyva verslininkams, norintiems su savo verslo idėjos įgyvendinimu startuoti maksimaliai greitai. Įmonių pardavimas – specializuotų apskaitos įmonių teikiama paslauga, aktuali asmenimis, siekiantiems tapti norimo tipo juridinio asmens (UAB, MB, IĮ ir kita) savininku, išvengiant laiko bei žinių reikalaujančio šio steigimo proceso (ypač, jei įmonės registracija atliekama savarankiškai), taip pat – įstatinio kapitalo (jei toks reikalavimas keliamas pasirinktai įmonės teisinei formai) formavimo.

·         Paslaugos pavadinimas „įmonės pardavimas“, priklausomai nuo konkrečios įmonės siūlomų alternatyvų, yra nevienareikšmis. Įmonės pirkimu suinteresuotas verslininkas gali rinktis iš žemiau pateiktų variantų.

·         Pirkti jau veikusias, skolų neturinčias įmones, kurias, dėl objektyvių priežasčių, nusprendė parduoti ankstesnis savininkas.

·         Rinktis iš naujai įkurtų, veiklos istorijos neturinčių įmonių.·Pirkti įmonę, kurią šią paslaugą siūlanti įmonė įkuria atsižvelgdama į kliento pageidavimus, pavyzdžiui, norimą įmonės pavadinimą, registracijos adresą.

Įmonės pardavimas gali būti suprantamas ir kaip verslininko noras parduoti savo verslą. Įmonių pardavimą siūlančios įmonės gali pasiūlyti ir tokią galimybę, bet tai – mažesnio populiarumo sulaukianti, ilgiau užtrunkanti paslauga (gali trukti ir kelis metus, kol atsiranda suinteresuotas pirkėjas). Pagrindinis šios paslaugos privalumas – galimybė toliau vykdyti savo verslą ir gauti pelną, kol profesionaliai ieško pirkėjų.

Kiekvienas iš minėtų variantų turi savo privalumų, pavyzdžiui, kai kuriems verslininkams itin svarbu įsigyti įmonę kiek įmanoma greičiau, tad šie renkasi iš jau pardavime esančių įmonių.  Kitiems aktualu ne tik greitas įmonės pirkimo procesas, bet ir galimybė išreikšti savo pageidavimus šią kuriant. Veiklą jau kažkada vykdžiusios įmonės daliai pirkėjų imponuoja dėl žinomumo, turimos reputacijos suinteresuotos klientų grupės akyse.

Kodėl verta pirkti jau įsteigtą įmonę?

Tiek naujo juridinio asmens registracija, tiek jau įsteigtos įmonės įsigijimas turi savų privalumų. Įsteigtą įmonę verta pirkti dėl žemiau pateiktų priežasčių.

·         Lyginant su naujos įmonės steigimu, tai – gerokai greitesnis procesas.

·         Gaunama garantija, jog įsigyta įmonė neturi skolų, įsipareigojimų.

·         Perkant verslą tiesiogiai iš šio savininko, kai kuriais atvejais gali paaiškėti, jog įmonėje apskaita buvo tvarkoma aplaidžiai. Įmonės įsigijimas iš specializuotų įmonių garantuoja „švarią“ buhalteriją, nesvarbu, perkama jau veikusią ar naujai įsteigtą įmonę.

·         Yra suformuotas minimalus įstatinis kapitalas.

·         Atidaryta įmonės sąskaita banke.

·         Yra kiti būtini įmonėms atributai (pavyzdžiui, PVM kodas, registracijos, antspaudas, įmonės buveinės adresas).

·         Jau įsteigtą įmonę lengviau įsigyti užsienyje gyvenantiems ar kitų šalių piliečiams.

·         Įsigyjant įmonę, pirkėjui suteikiama išsami informacija apie pastarąją, galinti būti naudinga plėtojant tolimesnę veiklą.

Kaip vyksta įmonės pirkimas – pardavimas?

Įmonės, registruotos Lietuvoje, pirkimas – pardavimas, kreipiantis į šias paslaugas teikiančias apskaitos bendroves – greitas ir nesudėtingas procesas.

·         Pirmiausia klientas turi priimti sprendimą, pirkti jau funkcionavusią įmonę su veiklos istorija, naujai įregistruotą arba naują, tačiau registruojamą atsižvelgiant į individualius pirkėjo pageidavimus (norimą pavadinimą, registracijos adresą ir kita) įmonę.

·         Paruošiama įmonės pirkimo-pardavimo sutartis, kuri tvirtinama pas notarą.

·         Įmonės duomenų pakeitimai užregistruojami VĮ Registrų centre.

Ką reikia žinoti prieš perkant įmonę?

Įmonių pardavimo paslaugas siūlo ne viena bendrovė, įsipareigojanti sutvarkyti visus su šiuo procesu susijusius teisinius formalumus, o pirkėjui, vaizdžiai tariant, įteikiamas jau „supakuotas“ verslas. Tiesa, norint, jog  įmonės įsigijimas būtų sklandus, turite būti tikri dėl reputacijos bendrovės, siūlančios aptariamą paslaugą.

„Finorder“ – įmonė, teikianti finansų apskaitos ir teisės paslaugas vidutinio ir smulkiojo verslo atstovams. Esame visiškai atsakingi už savo teikiamų paslaugų kokybę. Tai patvirtina ir klientai, sugrįžtantys įsigyti susijusių paslaugų (pavyzdžiui, įsigiję įmonę pas mus, mūsų specialistams patiki ir buhalterijos tvarkymą) bei teigiami jų atsiliepimai.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Įsigykite naują įmonę pas mus!

Savo klientams siūlome ne tik profesionalią pagalbą steigiant norimo tipo (UAB, MB, IĮ, VšĮ ir kita) juridinius asmenis, bet ir galimybę įsigyti įmonę, įsteigtą pagal individualius kliento pageidavimus (pavyzdžiui, pasirenkant pageidaujamą pavadinimą, registracijos adresą ir kita).

Pasinaudoję „Finorder“ teikiama įmonės pardavimo paslauga, mūsų klientai gauna:

·         profesionalią mūsų specialistų konsultaciją įmonės pirkimo klausimu

·         paruoštą įmonės pirkimo-pardavimo sutartį ir šios patvirtinimą pas notarą

·         įmonės banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų

·         įkurtos įmonės registracijos adresą

·         įmonės antspaudą

Ir, žinoma, svarbiausia – galimybę pradėti savo verslą maksimaliai greitai, išvengiant biurokratinių procesų!

Stengiamės savo klientams pasiūlyti ne tik didelę įvairovę aukščiausios kokybės paslaugų, aktualių smulkiajam ir vidutiniams verslui, bet ir patrauklią šių kainą. Internetu užpildę užklausos formą, esančią mūsų interneto svetainėje, gausite atsakymą, kiek Jums kainuotų „Finorder“ parduodamų įmonių įsigijimas.

MB pirkimas-pardavimas

Mažoji bendrija (MB) yra ribotos civilinės atsakomybės įmonė. MB pirkimas – tai puikus pasirinkimas pradedant vystyti savo veiklą. Be abejonės, bet kurios įmonės pirkimas, kaip ir didesnės ar mažesnės įmonės pardavimas yra atsakingas žingsnis, kuomet reikia būti apdairiam ir įvertinti visas galimas rizikas.

MB pardavimas – tai įmonės valdymo teisių perdavimas naujam savininkui.

Su mūsų specialistų pagalba MB pirkimai internetu saugūs, nes padedame išvengti mažųjų bendrijų su blogomis skolomis ar kitais įsipareigojimais, registruojame visus reikiamus dokumentus Registrų centre, paslaugas teikiame nuotoliniu būdu, todėl efektyviai taupomas laikas. Mes pasirūpinsime, kad visi procesai būtų greiti ir sklandūs.

UAB pirkimas-pardavimas  

UAB akcijų pirkimas-pardavimas taip pat yra daug atsakomybės reikalaujanti sritis. Visos parduodamos UAB turi jau suformuotą įstatinį kapitalą, registracijos adresą bei atsiskaitomąją banko sąskaitą. Įsigiję UAB galėsite pradėti arba tęsti savo verslą greitai ir efektyviai. Parduodamos UAB gali būti visiškai naujos dar nevykdžiusios veiklos arba įmonės su keleto metų istorija, tačiau šiuo metu nevykdančios veiklos.

Padedame sutvarkyti visus reikiamus UAB akcijų pirkimo-pardavimo dokumentus, registruoti akcijų perleidimą Registrų centre ir užtikriname, kad viskas vyktų sklandžiai ir neliktų jokių klaustukų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie įmonės pardavimą

Ar perkant įmonę – reikia įstatinio kapitalo?

Ne. Perkant įmonę vienas svarbiausių privalumų yra tai, kad būsimam savininkui nereikia iš naujo mokėti įstatinio kapitalo. Jis reikalingas tik steigimo metu.

Ar galiu pirkti įmonę be buhalterio paslaugų?

Įmonės pirkimas yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja ne tik žinių, tačiau ir atidumo. Svarbu įvertinti įmonės finansinę situaciją, tinkamai paruošti pirkimo-pardavimo dokumentus ir t.t. Darbus geriausia palikti patyrusiems specialistams, kurie nepraleis net ir mažiausios smulkmenos.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti