Apie mus

FINORDER - FINANSAI LENGVAI

Finorder - finansai lengvai

Mūsų specializacija – finansų apskaitos ir teisės paslaugos smulkiajam ir vidutiniam verslui

Finorder įsteigta 2009 m., o mūsų patirtis siekia per 13 metų. Patys būdami nedidelis verslas, puikiai išmanome iššūkius ir klausimus, su kuriais kasdienėje veikloje susiduriate Jūs. Mums nuoširdžiai rūpi Jūsų poreikiai, brangus laikas ir energija.

Šiuolaikinė apskaita patogiai vykdoma skaitmeninėje erdvėje, nuotoliniu būdu. Automatizuoti procesai užtikrina savalaikes paslaugas, tikslumą, ženkliai sumažina paslaugų kainą. Finorder įkainiai – vieni konkurencingiausių rinkoje. Kartu su Jumis parinksime lankstų, individualiai Jūsų verslui pritaikytą paslaugų paketą ir atsiskaitymo būdą.

Esame daugiau nei apskaitos problemų sprendėjai. Teikdami aktualijomis grįstas konsultacijas ir patarimus, analizuodami rodiklius, padedame planuoti ir optimizuoti Jūsų verslo veiklas, išvengti nenumatytų situacijų ir didinti verslo vertę. Siekiame būti betarpišku, ilgalaikiu ir strateginiu Jūsų verslo partneriu.

Šiuo metu savo verslo apskaitą ir finansus Finorder patikėję daugiau kaip 70 smulkių–vidutinių įmonių Lietuvoje ir visoje Europos Sąjungoje. Sinergiją su mūsų sukaupta patirtimi kuria vis auganti progresyvių specialistų komanda ir nuolat diegiamos pažangios technologijos. Ir taip retai pasitaikančių klaidų tikimybę minimizuoja įdiegta papildoma kontrolės sistema.

Kviečiame kreiptis visais smulkaus ir vidutinio verslo finansų ir buhalterijos klausimais. Tebūnie tai – Finorder rūpestis.

FINORDER – Finansai lengvai

Klientai apie mūsų paslaugas

“Tai įmonė, kur vyrauja darbinė ir tuo pačiu gera atmosfera. Iškilę klausimai sprendžiami greitai ir profesionaliai. Įmonė visuomet linkusi atsižvelgti į kliento poreikius.”

Irmantas Ribelis, Direktorius
Irmanto Ribelio įmonė “Mantas”

“Bedradarbiaujame jau daug metų. Džiaugiamės, kad per visa tą laiką nebuvo jokių nesusipratimų, visi klausimai sprendžiami laiku. Dabar turime tiesiog tobulą buhalterę, labai šiltą, malonų žmogų, su kuriuo bendravimas – tarsi šventė. Labai tikimės, kad dar ilgai viskas liks, kaip yra šiandien.”

Mindaugas Saladžinskas
UAB “Dantų gildija”

“Su Finorder bendradarbiaujam nuo įmonės įkūrimo 2014 m. Visi siekiam, kad patikėtos funkcijos kitiems nereikalautų papildomo laiko – perdaviau ir pamiršau, nes esu garantuotas, kad bus atlikta tinkamai ir laiku. Čia būtent tas atvejis. Taipogi, labai svarbūs dalykai: nepaisant mūsų įmonę prižiūrinčio asmens pasikeitimo, darbo modelis išlieka nekintantis, t.y. nereikalauja papildomo laiko apmokymams. Paslaugų kainos aiškios, suprantamos ir stabilios, o tai svarbu bet kokiame versle. Visuma padeda tinkamai planuotis ir organizuotis kasdienę įmonės veiklą”.

Tomas Maneikis, Direktorius
UAB “Logistics 123”

“Gera profesionali komanda, puikiai atliekanti savo darbą. Per devynis bendradarbiavimo metus galim drąsiai pasakyti – patikimi, profesionalūs, atsakingi.”

Ramūnas Gruodis, Direktorius
UAB “Ramplastas”

“Su Finorder dirbame jau aštunti metai. Džiaugiamės šios įmonės kolektyviniu darbu. Viskas paruošiama ir pateikiama laiku, reikalingą informaciją visada gauname operatyviai, tikslią ir suprantamą.”

Genadijus Ževžikovas, Direktorius
MB “Motor Age”

Atvirai apie savo darbą

Finorder. Daina Gerulaitienė, Finansų Direktorė

“Į kiekvieną klientą žiūriu kaip į Finorder šeimos narį, bendraujame betarpiškai, nes kiekvieno jų verslo sėkmė – ir mūsų sėkmė. Atsakinga ir palaikanti komanda – mūsų stabilumo ir klientų gerovės garantas”

Daina Gerulaitienė
Finansų Direktorė

Profesinėje finansų srityje – per 20 metų. Darbo užsienio ir lietuviško kapitalo įmonėse, vadovavimo tarptautiniams kolektyvams, vidinių kontrolių ir apskaitos politikos diegimo bei palaikymo stambiose įmonėse patirtis. Prisijungė prie Finorder 2019 m., su tikslu investuoti sukauptas žinias į nuosavą verslą. Ekonominis išsilavinimas, VU.

“Visada jaučiu pasitenkinimą įveikus sunkią užduotį, išsprendus keblią situaciją. Laiku ir atsakingai pateikta informacija apie įmonės finansinę padėtį, padeda vadovui priimti svarbius sprendimus. Džiugu žinoti, kokie galime būti naudingi ir svarbūs”

Inga Mažulaitienė
Direktorė

Finansų apskaitos srityje – nuo 2006 m. Patirtis viešąjame ir privačiąjame sektoriuose: gamybos, prekybos, kredito paslaugų bendrovėse. Vadybos ir verslo administravimo; Buhalterinės apskaitos specialisto bakalauro laipsniai, VKK.

Finorder. Inga Mažulaitienė, Direktorė
Finorder. Agnė Narvydienė, Apskaitos skyriaus vadovė

“Ši profesija neleidžia atsipalaiduoti ir priverčia nuolat būti mokestinių ir finansinių pasikeitimų sūkury. Manau, sėkmingas tobulėjimas profesinėje srityje galimas tik dirbant mėgstamą darbą. Ateityje viliuosi išpildyt svajonę įgyti auditorės licenciją”

Agnė Narvydienė
Apskaitos skyriaus vadovė

Finansų apskaitos srityje – nuo 2014 m. Patirtis su visų juridinių tipų įmonėmis. Ekonomikos ir finansų bakalauras, VDU; Apskaitos ir finansų magistras, ASU.

Skambinti
Parašyti