Įmonės antspaudų gamyba

Įmonės antspaudas – tai priemonė, naudojama tiek vidinių, tiek išorinių įmonės dokumentų tvirtinimui. Įmonės vadovams, pasimetusiems dažnai besikeičiančiuose teisės aktuose, gali kilti klausimas, ar antspaudai yra privalomi. Remiantis 2013 metai priimtais LR civilinio kodekso pakeitimas, juridiniams asmenims, nepriklausomai nuo šių teisinės formos (UAB, MB, IĮ, VšĮ ir kita),  antspaudas nėra privalomas, jei tokia būtinybė nėra nurodyta įmonės steigimo dokumentuose (įstatuose ar nuostatuose).

Tais atvejais, kai įmonės steigimo dokumentais yra įtvirtintas spaudos naudojimas, įmonės antspaudų gamyba tampa aktualia paslauga ir įmonės antspaudais turi būti tvirtinami tiek išoriniai (sutartys su darbuotojais, tiekėjais ir kita), tiek ir vidiniai įmonės dokumentai (pavyzdžiui, atostogų suteikimo patvirtinimas, įsakymai dėl komandiruotės ir kita).  Reikia pabrėžti, jog įmonės, kurios steigiamos elektroniniu būdu, naudoti įmonės antspaudo neprivalo, nes naudojamose pavyzdinėse steigimo dokumentų formose toks reikalavimas nėra minimas. 

Jei įmonės steigimo dokumentuose antspaudas yra nurodytas, tačiau norima šio atsisakyti, turi būti priimami nauji įstatai arba nuostatai, kuriose dokumentų tvirtinimo spaudu galimybę nebūtų pateikiama.

Kokie dokumentai reikalingi įmonės antspaudų gamybai?

Užsakant įmonės antspaudus, yra reikalingi žemiau išvardinti dokumentai.

  • Įmonės registravimo pažymėjimas arba individualios veiklos pažyma (jei antspaudas gaminamas savarankiškai pagal individualią veiklą dirbantiems asmenims).
  • Įstaigos vadovo asmens dokumentas.
  • Įmonės vadovo ar savininko įgaliojimas, jei spaudą užsako ir/arba pagamintą atsiima įgaliotas asmuo.

Pateiktų dokumentų sąrašas galioja tik tais atvejais, kai yra gaminami apvalios/ovalios formos įmonės spaudai. Kalbant apie paprastus, tai yra stačiakampius antspaudus, tokie reikalavimai negalioja.

Kokia informacija turi būti pateikta ant antspaudo?

Įstatymiškai nėra reglamentuojama, kokia informacija turi būti pateikiama ant įmonės antspaudo. Tai – sprendimas, kurį priima pats juridinis asmuo.  Savaime suprantama, nurodyta informacija turėtų leisti identifikuoti, kokia yra spaudo paskirtis, kokiai įmonei šis priklauso ir panašiai.

Įprastai ant antspaudo nurodomi visi ar dalis iš išvardintų įmonės duomenų: įmonės pavadinimas, įmonės kodas ir PVM mokėtojo kodas, įmonės adresas, banko pavadinimas ir atsiskaitomosios sąskaitos numeris. Ant antspaudo taip pat gali būti nurodyti kontaktiniai asmens duomenys: vardas ir pavardė, telefono numeris, pareigos ir kita.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Kodėl verta kreiptis į mus?

„Finorder“ teikiamos finansų ir apskaitos paslaugos apima įvairius procesus, su kuriais įmonės gali susidurti skirtingais savo veiklos laikotarpiais. Nesvarbu, ar Jums aktualu kruopščiai ir atsakingai tvarkoma buhalterinė apskaita, konsultacijos painiomis teisinėmis temomis,  o gal – nesudėtinga, tačiau, kaip ir visi darbai, laiko reikalaujanti antspaudų gamyba, kviečiame kreiptis į mus.

Internetu užpildykite užklausos formą, pateiktą mūsų interneto svetainėje ir sužinokite, kokia konkreti aktualios paslaugos kaina taikoma Jūsų atveju. Dažnai aukščiausią paslaugų kokybę galime pasiūlyti pigiau!

Dažniausiai užduodami klausimai apie įmonės antspaudų gamybą

Ar įmonės antspaudų gamybos paslaugos gali būti užsakomos internetu?

Norime, kad mūsų klientai kuo greičiau gautų tas paslaugas, kurių jiems reikia, tad visus užsakymus priimame internetu. Jeigu Jums reikia įmonės antspaudų – susisiekite, nurodysime reikalingus  dokumentus ir liks tik sulaukti, kol antspaudai bus pristatyti Jums pasirinktu adresu.

Kiek kainuoja įmonės antspaudų gamyba?

Įmonės antspaudų gamybos paslaugos kainos yra įvairios ir priklauso nuo to – kiek jų reikia. Susisiekite, nurodysite svarbiausias charakteristikas ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą. Užsakant didesnius kiekius – teikiame lanksčias kainas, nuolaidas.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti