Buhalterinės paslaugos Šiauliuose

Kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo jos dydžio, veiklos krypties ar juridinio asmens tipo, yra būtina tvarkinga buhalterija, apimanti visą eilę apskaitos užduočių, pavyzdžiui, atlyginimų ir atostoginių apskaita, metinės pajamų deklaracijos, finansinės atskaitomybės ataskaitos ir kita. Savaime suprantama, vadovui nepakanka teorinės informacijos, kas tai yra ir kokius darbus apskaita apima. Pastarajam įstatymiškai tenka atsakomybė pasirūpinti, jog buhalterinė apskaita Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste įsikūrusioje įmonėje būtų tvarkoma tinkamai, vadovaujantis šią sritį reguliuojančių apskaitos taisyklių ir atitinkamų teisės aktų.

Net ir tais atvejais, kai tam tikriems juridinių asmenų tipams apskaitą reglamentuojantys įstatymai leidžia šią tvarkyti savarankiškai, būtina objektyviai įvertinti savo turimus gebėjimus ir galimą tam skirti laiką. Dažnu atveju racionaliausias sprendimas – buhalterinės paslaugos, kurias teikia specializuotos apskaitos įmonės.

„Finorder“ – profesionalūs buhalteriai, į kurių rankas patikėję savo įmonės apskaitą, galėsite būti tikri, jog visos užduotys bus atliktos tinkamai bei laiku, vadovaujantis tuo metu galiojančiomis apskaitos taisyklėmis ir teisės aktais ir, kas aktualu dažnam klientui – pigiau.

Kokias paslaugas teikia mūsų įmonė?

„Finorder“ klientai – skirtingų juridinių tipų (UAB, MB, IĮ, VšĮ, individuali veikla pagal pažymą ar verslo liudijimą) įmonės, atstovaujančios  smulkųjį ir vidutinį verslą.  Atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus, pas mus galite užsisakyti tiek pilną apskaitos tvarkymą, pradedant pirminių apskaitos dokumentų apdorojimu ir baigiant pajamų deklaracijų bei finansinės atskaitomybės ataskaitų parengimu ir pateikimu suinteresuotoms institucijoms, tiek ir atskiras apskaitos paslaugas, pavyzdžiui, darbo užmokesčio apskaita.

Apskaitą tvarkome nuotoliniu būdu, tad Jums nereikia rūpintis dėl fizinės buhalterio darbo vietos įrengimo ar kitų formalumų, be kurių neįsivaizduojamas etatinio buhalterio darbas. O, gavę prisijungimą prie savo įmonės buhalterinės apskaitos duomenų bazės, rasti aktualią informaciją ar atlikti reikiamus veiksmus (prekių/paslaugų pardavimas, prekių pajamavimas ir kita), galėsite atlikti dar operatyviau.

Dirbame ne tik tam, jog suinteresuotos institucijos laiku gautų aktualią informaciją, susijusią su Jūsų įmonės veikla, o Jūs išvengtumėte nuobaudų, gresiančių dėl netinkamai tvarkomos apskaitos. Teisingi apskaitos duomenys ir šių analizė leidžia vadovams susipažinti su realia savo verslo finansine situacija ir, tuo remiantis, priimti reikšmingus sprendimus, tiesiogiai susijusius su įmonės plėtra.

Kodėl verta rinktis nuotolines buhalterinės apskaitos paslaugas?

·         Galite rinktis tą buhalterijos įmonę, kuri yra ne arčiausiai Jūsų, tačiau geriausiai išpildo reikalavimus teikiamų apskaitos paslaugų kokybės ir kainos atžvilgiu.

·         Buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartį bei kitus reikiamus dokumentus greitai ir patogiai pasirašysite nuotoliniu būdu: nėra būtinybės vykti į fizinį „Finorder“ biurą.

·         Prireikus perduoti popierinius dokumentus buhalteriui, tai greitai ir patogiai padarysite elektroniniu būdu, juos nuskenavę ar nufotografavę.

·         Buhalterinės apskaitos programos per itin trumpą laiką importuoja ir apdoroja didelius duomenų srautus, tad naudotis norimais apskaitos dokumentais ar atlikti reikiamus veiksmus galima itin greitai.

·         Iškilusius klausimams, šiuos su apskaitą tvarkančiu buhalteriu aptarsite naudodamiesi elektroninės komunikacijos priemonėmis ar telefonu.

·         Nuotoliniu būdu tvarkoma buhalterija leidžia išvengti tam tikrų išlaidų, neatsiejamų nuo fizinės buhalterio darbo vietos, tad apskaitos kaina klientams yra mažesnė. 

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Nuo ko priklauso buhalterinių paslaugų kaina?

Dirbame tam, jog „Finorder“ teikiamos apskaitos paslaugos Šiauliuose ne tik atitiktų, bet ir viršytų klientų turimus lūkesčius. Tvarkydami apskaitą, orientuojamės ne tik į aukščiausią paslaugų kokybę, bet ir konkurencingą kainą. Stengiamės, jog mūsų siūloma buhalterijos tvarkymo kaina būtų patraukli ir adekvati atliktų apskaitos darbų apimčiai.

Klientai, nusprendę užsisakyti  „Finorder“ teikiamas apskaitos paslaugas, gali pasirinkti fiksuotos arba kintančios kainos variantą. Pastovi buhalterinių apskaitos paslaugų kaina yra sudaryta iš tam tikros rūšies ir aiškiai apibrėžtos apimties apskaitos darbų bei fiksuotų kaštų (buhalterių darbo užmokestis, apskaitos programos licencija). Esant nuolat kintančiam buhalterinės apskaitos darbų kiekiui, geriausias pasirinkimas – kintanti kainodara.

Sužinoti, kiek konkrečiai kainuotų Jūsų įmonės apskaitos tvarkymas ar pasikonsultuoti aktualiais klausimais, susijusiais su apskaitos tvarkymu, galite užpildę užklausos formą, esančią mūsų interneto svetainėje.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti