Buhalterinės paslaugos Vilniuje

Buhalterinės paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste įsikūrusiai įmonei – gerokai daugiau nei tik įstatymiškai numatyta būtinybė, leidžianti suinteresuotoms įstaigoms gauti finansinio pobūdžio informaciją apie šios veiklą. Tai ir – procesas, kurio metu renkami, apdorojami bei analizuojami duomenys leidžia priimti sprendimus, susijusius su sėkminga įmonės plėtra.

Buhalterinės apskaitos darbai (darbuotojų atlyginimo apskaita, finansinių ataskaitų ir deklaracijų parengimas bei pateikimas suinteresuotoms institucijoms, mokesčių apmokėjimas, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita ir kita) bei šių apimtys kinta, priklausomai nuo įmonės juridinio asmens tipo (UAB, VšĮ, MB, IĮ ir kita) bei dydžio.  Tačiau visų įmonių apskaita turi būti tvarkoma preciziškai vadovaujantis konkrečių, šią sritį reglamentuojančių taisyklių bei teisės aktų ir laikantis nustatytų laiko terminų.

Net ir tais atvejais, kai, vadovaujantis įstatymais, įmonės buhalterijos tvarkymas gali būti atliekamas savarankiškai, asmens, neturinčio buhalterinio išsilavinimo (dažniausiai – įmonės vadovo), rekomenduojame apskaitos darbus patikėti profesionalams. Jums tereikia padaryti tinkamą sprendimą renkantis apskaitos įmonę ir džiaugtis galutiniu rezultatu – preciziškai tvarkinga apskaita.  „Finorder“  teikiamos apskaitos paslaugos – garantas, jog įmonės buhalterija bus tvarkoma specialistų, besivadovaujančių aukščiausiais kokybės standartais.

Kada reikia buhalterinių paslaugų?

Dalis verslininkų priima sprendimą konsultuotis su apskaitos specialistais jau pačiame pirmajame – įmonės steigimo – etape, o neretai šios procedūros atlikimo formalumus  ir patiki profesionalams. Vadinasi, buhalterinės paslaugos aktualios nuo pat įmonės veiklos pradžios iki šios likvidavimo: mokant atlyginimus darbuotojams, apskaičiuojant ir mokant mokesčius, rengiant ir pateikiant finansinės atskaitomybės ataskaitas, atliekant auditą ir kita.

Neretai mūsų apskaitos paslaugomis nusprendžia naudotis įmonės vadovai, iki šiol apskaitą tvarkę savarankiškai arba samdę etatinį buhalterį. Tokio sprendimo priėmimą gali nulemti įvairios priežastys, pavyzdžiui, finansiniai sumetimai. Buhalteris, kuriam atlyginimas mokamas priklausomai nuo išdirbto laiko, o ne darbų apimties, lyginant su apskaitos įmone, dažnai nėra racionalus sprendimas. Taip pat – apskaitą atliekančio asmens kvalifikacijos stoka, aplaidumas bei su  tuo susijusios apskaitos klaidos, laiko trūkumas ar išaugusios apskaitos darbų apimtys šią  tvarkant savarankiškai ir kita.

Buhalterinių paslaugų teikimo sutartis su „Finorder“ apskaitos įmone gali būti pasirašyta bet kuriame Jūsų įmonės veiklos etape. Aišku, greičiau priimtas sprendimas patikėti apskaitos tvarkymą į profesionalių buhalterių rankas, sumažina aplaidžios buhalterijos ir su tuo susijusių pasekmių tikimybę, leidžia išvengti papildomo streso bei, dažnu atveju, padeda ir sutaupyti.

Kodėl verta rinktis buhalterį savo mieste?

„Finorder“  – apskaitos įmonė, dirbanti nuotoliniu būdu, tad mūsų klientų ratas apima ne tik tuos, kuriems aktualu buhalterinė apskaita Vilniuje, Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Tiesa, kai kurie klientai teikia pirmenybę apskaitos bendrovėms, įsikūrusioms būtent tame mieste, kuriame ir veikia pati įmonė.

·         Klientui patogu atvykti pasirašyti buhalterinių paslaugų teikimo sutarties.

·         Sutaupoma laiko, perduodant popierinius dokumentus, reikalingus apskaitai.

·         Iškilus klausimams, susijusiems su apskaita ar norint pasikonsultuoti su buhalteriu gyvai, galima gerokai greičiau suorganizuoti susitikimą.

Kokias buhalterines paslaugas siūlome klientams?

„֧Findorder“ – apskaitos bendrovė, teikianti aukščiausios kokybės apskaitos paslaugas, orientuotas į individualius klientų poreikius, priklausančius nuo įmonės dydžio, juridinio asmens tipo, veiklos krypties bei kitų niuansų.

Teikiame pilnas arba dalines (pavyzdžiui, darbo užmokesčio apskaita, finansinių ataskaitų paruošimas bei pateikimas suinteresuotoms institucijoms ir kita) apskaitos paslaugas.

Buhalterinės paslaugos Vilniuje teikiamos skirtingų tipų juridiniams asmenims (UAB, MB, IĮ, VšĮ, individuali veikla pagal pažymą ar verslo liudijimą), preciziškai vadovaujantis šio apskaitą reglamentuojančių taisyklių bei teisės aktų, laikantis nurodytų laiko terminų.

Galimos kompleksinės apskaitos paslaugos, apimančios ne tik pagrindinių apskaitos darbų atlikimą, bet ir finansines ataskaitas, apskaitos politiką, konsultacijas teisiniais bei įmonės plėtros klausimais.

„Finorder“ įmonėje dirba patyrę, nuolat savo kvalifikaciją keliantys apskaitos specialistai, kurie, tvarkydami Jūsų įmonės buhalteriją, remiasi ne tik savo žiniomis, bet ir, susidūrus su sudėtingesnėmis situacijomis, turi galimybę pasikonsultuoti su kitais kolektyve dirbančiais profesionalais. Garantiją dėl aukščiausios teikiamų paslaugų kokybės užtikrina ne tik mūsų darbuotojų profesionalumas bei patirtis, bet ir civilinės atsakomybės draudimas, galiojantis „Finorder“ teikiamoms apskaitos paslaugoms. Žala, kurią klientas galimai patirtų dėl apskaitoje padarytų klaidų, šiems būtų kompensuota.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

 Nuo ko priklauso paslaugų kaina?

Kaina – vienas iš privalumų, kuriuo apskaitos įmonės dažnai pranoksta samdomą buhalterį. Pastarajam mokama už išdirbtą laiką, tuo tarpu apskaitos įmonėms – atsižvelgiant į atliktų darbų apimtį. Šis niuansas, ypač kalbant apie smulkųjį ir vidutinį verslą, kurio apskaitos darbų apimtys dažnai yra nedidelės ar kintančios, labai reikšmingas.

Apskaitos įmonių teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, visų pirma – apskaitos užduočių rūšies, pirminių dokumentų kiekio, taip pat – įmonės juridinio asmens tipo ir veiklos rūšies, bendradarbiavimo sutarties trukmės ir kita.

Savo klientams teikiame ne tik aukščiausios kokybės apskaitos paslaugas, bet ir stengiamės pasiūlyti galimybę šias užsisakyti pigiau. Įvertinus konkrečios įmonės veiklos apimtį bei kitus kliento pageidavimus, galima rinktis fiksuotą arba, priklausomai nuo darbų rūšies bei apimties, kintančią apskaitos paslaugų kainodarą.

Kviečiame užpildyti nemokamą apskaitos paslaugų užklausos formą ir gauti atsakymą, kokia būtų konkreti Jūsų įmonės buhalterijos tvarkymo kaina pas mus. „Finorder“ teikiamos apskaitos paslaugos Vilniuje išsiskiria ne tik aukšta kokybe, bet ir konkurencinga kaina. O, vadovaudamiesi mūsų konsultantų patarimais, kuris  kainodaros  – lanksčios ar fiksuotos – variantas tinkamesnis, atsižvelgus į Jūsų esamo ar planuojamo plėtoti verslo modelį, priimsite racionaliausią sprendimą, padėsianti sutaupyti maksimaliai.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti