Buhalterinės paslaugos Panevėžyje

Buhalterinė apskaita apima visą eilę užduočių (pavyzdžiui, darbuotojų atlyginimų apskaita, sąskaitų faktūrų išrašymas ir apmokėjimas, finansinės atskaitomybės ataskaitų parengimas ir pateikimas, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita ir kita). Šių darbų savalaikis, apskaitos taisyklėmis ir atitinkamais teisės aktais paremtas atlikimas suteikia informaciją, svarbią kalbant ne tik apie esamą įmonės finansinę situaciją, bet ir leidžia priimti reikšmingus sprendimus, susijusius su būsima veikla ir plėtros galimybėmis.

Buhalterinė apskaita Panevėžyje, kaip ir, žinoma, bet kuriame kitame mieste įsikūrusių įmonių buhalterija – vadovo atsakomybė. Šiam neužtenka teorinės informacijos, kas tai yra ir kokius procesus apima apskaita. Būtina garantuoti, jog įmonės buhalterija bus tvarkoma kruopščiai, be klaidų ir laiku. Vienas iš galimų apskaitos tvarkymo sprendimų, racionaliausias dažnu atveju – užsisakyti specializuotų, buhalteriją tvarkančių įmonių paslaugas.  

„Finorder“ – patyrę apskaitos specialistai, kurių teikiamos buhalterinės paslaugos Panevėžyje yra orientuotos į aukščiausią kokybę, patikimumą, konfidencialumą.  Nors buhalterija yra neatsiejama nuo griežtų apskaitos taisyklių ir teisės aktų, kiekvieno kliento įmonės situaciją vertiname individualiai, pateikdami tinkamiausius verslo valdymo ir apskaitos tvarkymo sprendimus.   

Kokias teikiame paslaugas?

Mūsų teikiamos paslaugos apima viską, kas yra neatsiejama nuo šiandieninės, preciziškos ir laiku tvarkomos buhalterinės apskaitos.

·         Buhalterinė apskaita smulkioms ir vidutinėms, įvairių sričių, skirtingo juridinio tipo (UAB, MB, VšĮ, IĮ, individuali veikla pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą) įmonėms.  

·         Pilna įmonės apskaita, apimanti pradinių apskaitos dokumentų apdorojimą ir baigiant kliento įmonės atstovavimą valstybinėse įstaigose.

·         Dalinė įmonės apskaita, tai yra konkrečių apskaitos užduočių, pvz., darbuotojų atlyginimų apskaita, ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita, atlikimas.

·         Nuotoliniu būdu tvarkoma apskaita, ne tik gerokai sumažinanti su šia paslauga susijusias išlaidas, bet ir leidžianti klientams gauti reikiamą informaciją itin operatyviai.

·         Galima nutolusios darbo vietos paslauga, leidžianti buhalteriui, prisijungus prie įmonės tinklo,  gauti visą apskaitos tvarkymui reikalingą informaciją arba buhalteriją tvarkyti naudojantis įmonės apskaitos programa.  

Priežastys, kodėl verta rinktis nuotolines buhalterinės apskaitos paslaugas

·         Nuotolinė buhalterija tarsi „ištrina“ fizinį atstumą: galite rinktis ne arčiausiai esančią, tačiau geriausiai reikalavimus teikiamų apskaitos paslaugų kokybės ir kainos atžvilgiu atitinkančią buhalterijos įmonę.

·         Buhalterinės apskaitos programos per itin trumpą laiką importuoja ir apdoroja didelius duomenų srautus, tad naudotis norimais apskaitos dokumentais ar atlikti reikiamus veiksmus (parduoti prekes/paslaugas, atlikti prekių pajamavimą ir panašiai) galėsite itin greitai.

·         Norint pasirašyti apskaitos paslaugų teikimo sutartį ar kitus dokumentus, nebūtina vykti į  fizinį „Finorder“. Tai, greitai ir patogiai, atlikti galite ir internetu.

·         Prireikus buhalteriui perduoti apskaitos informaciją, esančią popieriniuose dokumentuose,  tai atlikti galite elektroniniu būdu, atsiųsdami nuskenuotus ar nufotografuotus dokumentus.

·         Iškilusius klausimus ar problemas su Jūsų įmonės apskaitą tvarkančiu buhalteriui operatyviai išspręsite internetu ar telefonu. Klientui pageidaujant, galimos ir konsultacijos organizuojant susitikimą padalinyje.

·         Nuotolinė buhalterija leidžia išvengti tam tikrų išlaidų, tad savo klientams apskaitos paslaugas galime teikti pigiau. 

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Nuo ko priklauso kaina?

Orientuodamiesi į aukščiausią teikiamų apskaitos darbų atlikimo kokybę, nepamirštame ir fakto, jog didelei daliai klientų aktuali buhalterijos tvarkymo kaina. Garantuojame, jog „Finorder“ taikomi apskaitos tvarkymo įkainiai – vieni konkurencingiausių rinkoje.

Aktualios apskaitos darbų rūšys, apdorojamos informacijos kiekis, įmonės veiklos specifika, pasirašytos bendradarbiavimo sutarties trukmė: tik dalis faktorių, nuo kurių priklauso buhalterinių paslaugų kaina. Šį klausimą, siekdami visiško paslaugų teikimo skaidrumo, aptariame su klientais, prieš pasirašydami paslaugų teikimo sutartį.

Siekdami, jog klientai už tvarkingą savo įmonės buhalteriją mokėtų pigiau, siūlome rinktis iš dviejų buhalterijos tvarkymo kainodaros variantų: fiksuotos (pastovios) arba kintančios. Pastovią apskaitos kainą sudaro tam  tikros rūšies ir konkrečiai nustatytos apimties darbai bei fiksuoti kaštai (atlyginimas, mokamas apskaitą tvarkantiems buhalteriams, apskaitos programos licencija). Pasirinkus kintančios kainodaros variantą, mokama už kiekvieną atliktą apskaitos užduotį. Toks sprendimas rekomenduojamas įmonėms, kurių apskaitos darbų kiekis yra nepastovus.

Užpildę mūsų interneto svetainėje esančią užklausos formą, galite sužinoti, kiek Jūsų įmonės apskaita kainuotų pas mus bei gauti atsakymus į kitus, su buhalterijos tvarkymu susijusius klausimus.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti