Buhalterinės paslaugos Klaipėdoje

Buhalterinė apskaita – procesas, apimantis mokesčių deklaravimą ir apmokėjimą, metinių pajamų deklaracijų ir finansinių ataskaitų parengimą, darbo užmokesčio apskaitą, sąskaitų faktūrų išrašymą ir apmokėjimą bei kitas apskaitos užduotis, kurios privalo būti atliekamos tinkamai ir laiku.

Įmonių vadovams nepakanka žinoti, kas tai yra bei kokias užduotis buhalterija apima. Buhalterinė apskaita Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste esančiose įmonėse, nepriklausomai nuo šių dydžio, teisinės formos ar veiklos krypties,  privalo būti tvarkoma preciziškai vadovaujantis apskaitos taisyklėmis ir atitinkamais, nuolat besikeičiančiais teisės aktais, laikantis griežtų laiko terminų.

Jei, objektyviai įvertinę savo įmonės situaciją, nusprendėte, jog etatinis buhalteris, dėl nepastovių apskaitos darbų apimties, nėra racionalus variantas, o savarankiškam apskaitos tvarkymui trūksta laiko ir žinių, apskaitos įmonės „Finorder“ teikiamos buhalterijos paslaugos – dėmesio vertas pasirinkimas.

Mūsų buhalteriai – kruopštūs, sąžiningi, punktualūs, nuolat atnaujinantys savo kvalifikaciją profesionalai, kompetentingi ne tik atliekant visus apskaitos darbus, bet ir teikiant konsultacijos finansų ir teisės klausimais.

Bendradarbiavimas su mumis – ne tik garantija, jog visos apskaitos užduotys bus atliktos tinkamai ir laiku, bet ir galimybė apskaitos paslaugas užsisakyti pigiau. „Finorder“ siūloma apskaitos tvarkymo kaina – viena patraukliausių rinkoje. Sužinoti, kiek konkrečiai kainuotų Jūsų įmonės apskaita, galite užpildę mūsų interneto svetainėje esančią užklausos formą.

Kokias paslaugas teikiame?

Teikiame visas buhalterinės apskaitos paslaugas, orientuotas į smulkųjį ir vidutinį verslą, konsultuojame teisiniais ir finansiniais klausimais.

·         Buhalterinė apskaita Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose registruotiems įvairių juridinių tipų asmenims (UAB, MB, IĮ, VšĮ, individuali veikla pagal pažymą ar verslo liudijimą ir kita), įvairaus dydžio ir skirtingų veiklos krypčių įmonėms.

·         Priklausomai nuo individualių kliento pageidavimų apskaitos atžvilgiu, įmonės buhalterija gali būti tvarkoma pilnai (nuo pirminių apskaitos dokumentų apdorojimo iki įmonės atstovavimo valstybinėse institucijoje) ar atliekamos dalinės apskaitos užduotys (darbo užmokesčio apskaita, finansinės atskaitomybės ataskaitos ir kita).

·         Kompleksinės apskaitos paslaugos, kurios apima ne tik pagrindinius apskaitos darbus, bet ir, pavyzdžiui, įmonės apskaitos politikos rengimą, konsultaciją teisiniais ir finansiniais klausimais, tiesiogiai susijusiais su verslo optimizavimu ir įmonės plėtros galimybėmis.

finorder - paslaugas teikia nuotoliniu būdu
finorder įsikūrė 2009 metais ir toliaus sėkmingai kaupia patirtį
finorder klientų skaičius perkopė 70

Kodėl nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugos – geriausias pasirinkimas?

Spartus gyvenimo tempas, dideli informacijos srautai bei nuolat besikeičiantys klientų poreikiai lemia, jog geriausiu pasirinkimu tampa nuotolinės buhalterinės apskaitos paslaugos.

·         Galite rinktis apskaitos įmonę, geriausiai atitinkančią Jūsų reikalavimus, nepriklausomai nuo fizinio atstumo. „Finorder“ klientai – įmonės iš visos Lietuvos.

·         Buhalterinės apskaitos programos per itin trumpą laiką importuoja ir apdoroja didelius duomenų srautus, tad naudotis norimais dokumentais ar atlikti reikiamus veiksmus galima itin greitai.

·         Popierinius dokumentus apskaitos specialistui galite perduoti elektroniniu formatu, šiuos nuskenavus ar tiesiog nufotografavus.

·         Buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo sutartis bei kiti aktualūs dokumentai gali būti pasirašomi ne tik atvykus į fizinį „Finorder“ biurą, bet ir nuotoliniu būdu.  

·         Visi klausimai, susiję su buhalterinių paslaugų sutarties pasirašymu ar Jūsų įmonės apskaitos tvarkymu, operatyviai aptariami ir išsprendžiami internetu arba telefonu. O, prireikus, nesudėtinga susitarti ir dėl realių susitikimų: juk atstumai Lietuvoje nėra dideli.· Nuotoliniu būdu tvarkoma buhalterija dažnu atveju leidžia sumažinti teikiamų apskaitos paslaugų kaštus, tad klientų buhalteriją galime tvarkyti pigiau.

Išsiųsti užklausą

Skambinti
Parašyti