Naujas finansinių paslaugų prekės ženklas Lietuvoje

Jau 12 metų rinkoje dirbanti buhalterinės apskaitos ir įmonių steigimo paslaugas teikianti UAB „Finansų sprendimai“ įmonė pristato naują prekės ženklą Finorder. Didžiulę patirtį finansinių paslaugų srityje turinti įmonė, reaguodama į naujausius finansinių paslaugų poreikius ir tendencijas verslo sektoriuje ne tik investavo į naujų technologijų diegimą ir apskaitos skaitmenizaciją, bet ir pasirūpina savo klientų draudimu. 

Kaip teigia Finorder prekės ženklo įkūrėja Daina Gerulaitienė, pagrindinė įmonės misija – sumažinti finansinės apskaitos, mokesčių, darbo užmokesčio apskaičiavimo ar deklaracijų teikimo naštą smulkiajam ir vidutiniam verslui taip leidžiant jam sutaupyti. „Bendradarbiaudamos su buhalterinės apskaitos paslaugų tiekėjais, mažos ir vidutinės įmonės ne tik sutaupo, nes nereikia kurti vidinės darbo vietos buhalteriui, bet ir turi tam tikras garantijas, kurios padeda išvengti daug rūpesčių. Kitaip tariant buhalterinės apskaitos įmonės savo paslaugas teikia nuolatos – nėra pertraukų, tokių kaip atostogos ar nedarbingumas, o su mumis dirbantys klientai turi dar ir garantiją dėl finansinių duomenų saugumo bei buhalterių profesinės civilinės atsakomybės draudimą.“

Atsinaujinusi įmonė klientams siūlo ne tik plataus profilio finansinės apskaitos ir buhalterijos paslaugas, bet kartu padeda įsteigti, visų tipų juridines įmones ar atlikti jų reorganizavimą, pakeisti  įmonės duomenis. Nors pagrindiniai Finorder ofisai įsteigti Vilniuje ir Kaune, klientai pasinaudoti įmonės siūlomomis paslaugomis gali neatsižvelgiant į geografinę lokaciją. 

„Mūsų klientus galima būtų suskirstyti į dvi grupes – mažo ir vidutinio kapitalo verslo įmones“ – pasakojo D. Gerulaitienė – „abiem grupėms mes teikiame individualizuotus pasiūlymus. Mažoms ar nesenai įsteigtoms įmonėms mes siūlome bazinius ir daug investicijų nereikalaujančius finansinės apskaitos paslaugų paketus, kurie ne tik sutaupo įmonėms daug kaštų, tačiau ir pašalina daug rūpesčių. Tokioms įmonės vienas svarbiausių momentų tampa ne tik kokybiškas finansinės apskaitos tvarkymas, bet ir dažnos konsultacijos, kurios padeda mūsų klientams jaustis tvirčiau pradėjus naują verslą bei susipažinti su mokestiniais įmonės aspektais. Dažnai tenka pabūti ir verslo konsultantų rolėje, kad padėtumėme klientams priimti apgalvotus ir gerai įvertintus su verslu susijusius sprendimus. Tuo tarpu kitai grupei, vidutinio kapitalo įmonėms, siūlome išbandytus automatizuotus finansinės apskaitos modelius, kuriuose integravome kontrolės ir naujausių technologijų sprendimus vykdant duomenų perdavimą ir komunikaciją tarp mūsų ir kliento. Tokiu būdu siekiame maksimaliai taupyti klientų laiką ir finansus.”

Pastaruosius metus įmonė daug dėmesio skyrė bendradarbiavimui su aukštosiomis Lietuvos mokyklomis siekdama sukurti praktikos vietas studentams tiek Kauno tiek Vilniaus ofisuose, siūlydama ir ilgalaikes darbo sutartis po sėkmingos praktikos pabaigos: „Tikimės, kad mūsų įmonė taps patraukli ir studentams ieškantiems kokybiškos praktikos vietos. Visada esame atviri jauniems, motyvuotiems ir savo tikslo siekiantiems jaunuoliams. Praktikų metu stengiamės pasidalinti viskuo – tiek praktiniais tiek teoriniais finansų apskaitos specialisto darbo įgūdžiais. Kiekvienas praktikantas mums yra lygiavertis kolega, kurį gerbia ir globoja visas kolektyvas. Tikimės, kad investuodami savo patirtį į talentingus jaunuolius, vėliau galėsime pasiūlyti jiems konkurencingas darbo vietas ir tvirtą pagrindą tolimesnei karjerai“ – džiaugėsi Daina Gerulaitienė.

Skambinti
Parašyti